Liga WakacyjnaDrukuj

X-WingZapraszamy Was do wzięcia udziału w Lidze Wakacyjnej X-Wing'a. Liga przeznaczona jest dla nowych jak i grających już zawodników.

Możecie się zapisać na forum. Kliknij na obrazek ze statkami i WLEĆ DO GRY!

SPONSOREM JEST:
WYDAWCA POLSKIEJ WERSJI


[X-Wing] Galeria - Fly CasualDrukuj

X-WingWolna niedziela? To trzeba wznowić walkę o wolność w kosmosie. Tym razem trzy strony konfliktu :) Nowi gracze trenują, żeby stać się jak najlepszymi i zacząć grać w turniejach. W galerii zobaczycie jak to wyglądało.

A już za niedługo postaramy się zrobić mały turniej dla każdego nowego gracza... ale o tym już za niedługo na forum.

[X-Wing] ...nadchodzi wsparcie?Drukuj

X-WingGdy z jednej strony pojawiają się korwety bojowe naszpikowane uzbrojeniem gotowym zniszczyć każdy statek, Rebelia również wysyła swoje wsparcie.
W tym wypadku okręt nie ma żadnej broni, ale za to jest cudownym boostem dla innych okrętów we flocie. Załoga i przewożone ładunki dają między innymi możliwość jednorazowego udoskonalenia umiejętności każdego pilota do 12, czy usuwania żetonów stresu.
Teraz można spokojnie rozegrać kampanię przeznaczoną dla imperialnego Raidera :)

[X-Wing] Krótki Battle RaportDrukuj

X-WingKrótkie przypomnienie niedzielnego szkolenia nowego Rebelianta... czyli o tym jak Imperium daje wycisk partyzantom.

Przeczytajcie tutaj :)

[X-Wing] (Nietylko) rebelianckie szkolenie?Drukuj

X-WingNarodził się pomysł na to, żeby zrobić w Chrzanowie pokaz X-Wing'a. Nie wiadomo dlaczego nie ma jeszcze w tym pięknym mieście żadnych ujawnionych graczy...

W programie znalazł by się pokaz i nauka przez własną grę. W tym dniu dostępne będą wszystkie trzy frakcje gry - Imperium, Rebelia oraz Szumowiny.

Wszyscy chętni proszeni są o wpiskę na forum. Dzięki temu będzie wiadomo, czy jest sens w ogóle cokolwiek robić.

I niech Moc będzie z Wami ;)
322,413 unikalne wizyty